Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Harris Brushes

Supremix  V tejto kategórii sa nachádza 6 produktov.

Produktová rada Supremix dopĺňa našu ponuku o stavebné materiály prémiovej kategórie. Pri laboratórnych meraniach a vývojových činnostiach sme sa zameriavali na to, aby sme vytvorili také profesionálne výrobky, ktoré sú konkurencieschopné aj v porovnaní s materiálmi najvyššej kvality dostupnými na trhu. Paleta výrobkov Supremix ponúka riešenia t...

Produktová rada Supremix dopĺňa našu ponuku o stavebné materiály prémiovej kategórie. Pri laboratórnych meraniach a vývojových činnostiach sme sa zameriavali na to, aby sme vytvorili také profesionálne výrobky, ktoré sú konkurencieschopné aj v porovnaní s materiálmi najvyššej kvality dostupnými na trhu. Paleta výrobkov Supremix ponúka riešenia tým skúseným odborníkom, ktorí hľadajú základné materiály špičkovej kvality, aby poskytli vynikajúce výsledky pre svojich objednávateľov v oblasti zateplenia, vytvárania povrchov alebo lepiacej techniky.

Výhody výrobkov rady Supremix:

  • materiály prémiovej kvality pre najnáročnejšie realizácie
  • výborný pomer medzi cenou a kvalitou
  • široká paleta výrobkov pre práce v oblasti lepiacej techniky, vytvárania povrchov a zateplenia
  • umožňuje dokonale precíznu realizáciu
  • podporuje vytváranie trvalých, dlhodobo kvalitných povrchov
Viac
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek

Skrolovať na hor