Harris Brushes

Supremix  V tejto kategórii sa nachádza 9 produktov.

Produktová rada Supremix dopĺňa našu ponuku o stavebné materiály prémiovej kategórie. Pri laboratórnych meraniach a vývojových činnostiach sme sa zameriavali na to, aby sme vytvorili také profesionálne výrobky, ktoré sú konkurencieschopné aj v porovnaní s materiálmi najvyššej kvality dostupnými na trhu. Paleta výrobkov Supremix ponúka riešenia t...

Produktová rada Supremix dopĺňa našu ponuku o stavebné materiály prémiovej kategórie. Pri laboratórnych meraniach a vývojových činnostiach sme sa zameriavali na to, aby sme vytvorili také profesionálne výrobky, ktoré sú konkurencieschopné aj v porovnaní s materiálmi najvyššej kvality dostupnými na trhu. Paleta výrobkov Supremix ponúka riešenia tým skúseným odborníkom, ktorí hľadajú základné materiály špičkovej kvality, aby poskytli vynikajúce výsledky pre svojich objednávateľov v oblasti zateplenia, vytvárania povrchov alebo lepiacej techniky.

Výhody výrobkov rady Supremix:

  • materiály prémiovej kvality pre najnáročnejšie realizácie
  • výborný pomer medzi cenou a kvalitou
  • široká paleta výrobkov pre práce v oblasti lepiacej techniky, vytvárania povrchov a zateplenia
  • umožňuje dokonale precíznu realizáciu
  • podporuje vytváranie trvalých, dlhodobo kvalitných povrchov
Viac
Prémiová akrylátová fasádna omietka novej generácie G3. Je zosilnená mikrovláknami, obsahuje akrylátové spojivo, prírodné minerálne plnivo a prísady zaručujúce odolnosť proti organickým nečistotám. Dostupná vo farebných odtieňov systému farieb Peakston® Colorinno G3, alebo bez tónovania v bielej farbe.
42,82 €
Zobraziť 1 - 9 z 9 položiek

Skrolovať na hor